| TiaStefi a întrebat:

Cine imi poate da niste idei de nume de pagini pentru facebook?(Care nu sunt folosite!)

3 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

**** tuturor.

| skama18 a răspuns:

Poti sa iti pui c nume vrei.nu cont ca mai sunt 5000 le fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ACTA,nu am net acasa, se invarte casa,bucati de gaina fiarta zburand in jurul meu,am mancat ceapa/usturoi,nu sunt maritata,ciorba de burta,inger satisfacut,cola cu gheata(se poate intelege si cola cu bocanc),timeline,ciocolata cu castraveti murati,mama lu` stefan cel mare,bicicleta,ceauseasca in pijamale,la la lal alalall la,parcare interzisa,drept penal,comunitatea prietenilor mei,mama lu Harry Potter,calareata unicornilor, zana liceului, etc si asa mai departe