| Bianca1997 a întrebat:

Cine imi poate da un link cu download la Messenger 10 si un link cu Multi mess [sau cum se scrie] care sa mearga cu Messenger 10 ca mi-am resetat calculatorul si nu mai am nimic.Help [intrebarea trecuta nu mai este valabila]

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/ de acolo descarci versiunea 10... daca vrei mess 11 cu care poti vb cu contactele de pe facebook atunci cauta acolo pe site la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://es.messenger.yahoo.com/ De aici descarci messenger 10.