| NickPop a întrebat:

Cine imi poate spune cateva activitati pentru timpul liber? Cea mai preferata de mine primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Criss999 a răspuns:

Handmade! Lucruri facute de mana... sunt preferatele mele. + ca le poti vinde si faci si bani
SAU
Gatitul este o optiune. Daca ai inclinatii spre artele culinare da-I drumul la gatit si inveselesteti familia.
SAU
Sportul. Eu fac handbal si crede-ma ca mi-a umplut tot timpul meu liber. Insa e un sport frumos si eu de aia stau in echipa.
Sunt multe lucruri pe care le poti face insa trebuie sa ai multa rabdare si indemanare.
Spor!