| Claudiusqhero a întrebat:

Cine imi poate spune niste modalitati pentru a castiga la pariuri sportive football?

Răspuns Câştigător
| Wizard68 a răspuns:

În primul rand trebuie sa cunoști echipele. În al doilea rand sa nu pui multerior meciuri pe un bilet sa sunt puține șanse de câștig. Pune cam 2-5 meciuri pe bilet ca sunt șanse mai mari. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Wizard68 a răspuns:

Sa cunoști echipele. Sa ști meciurile anterioare. Și sa nu pui 15 meciuri pe unet bilet ca sunt slabe șanse sa câștigi. Mai degraba sa pui câte 5 meciuri pe bilet sa mai putine. Dar sa nu pui multe pe un bilet ca sunt slabe șansele. Sper ca team ajuta.