| missdeea28 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un film bun...de comedie...actiune...actiune-comedie...

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Uite acum pe pro cinema, "inarmati si periculosi" cu john candy si meg ryan.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Slumdog Millionaire

| SweetCandy a răspuns:

Http://www.vizionarefilmeonline.net/filme-comedie/page/2/
uite...eu ti-l recomand pe ultimul de la sectiunea comedie:D

| hândel a răspuns:

The thaw, inca nu l-am vazut dar mi-a fost recomandat. Am vazut aseara Trick'r Treat si e tareeee rau, ti-l recomand desi e un pic scarry. Le gasesti online pe google sa le vezi.winking

| diana a răspuns:

Liar Liar tot cu Jim Carey.laughing
kiss

| juniper a răspuns:

Rush hour, actiune si comedie cu Jackie Chan si Chris Tucker, gasesti si pe youtube.

Răspuns utilizator avertizat
| sw33t13ang3l a răspuns:

The Gods must be crazy
Home alone
Baby's day out
Scary movie:))
White chicks
Mask
Kung Fu Panda

Si multe, multe altele
http://www.cinemarx.ro/forum/cele-mai-bune-comedii-t131.html
un site cu pareri:D

| ghinionist a răspuns:

The Proposal(2009) sau Year One(2009). Le gasesti pe amandoua plus multe altele, pe www.ghinionist.ro

| madboy8 a răspuns:

A lot like love!

vizionare placuta... bye

| larisa_6959 a răspuns:

The ugly truth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuzatul este comedie

| justme_9661 a răspuns:

Yes Man cu Jim Carrey ...merita vazuthappy