| Expert Zabuza a întrebat:

Cine imi spune si mie niste melodii frumoase (((fara manele sau populara)))?

4 răspunsuri:
| LaMLaMlaMa a răspuns:

E buna? daca pleci, vreau sa vin cu tine, daca pleci iama si pe mine...si atata cam tin minte din melodia asta.nu mai stiu cum se numeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anna Margaret - Something About The Sunshine, Cymphonique -One Life to Love, I Heart You si Butterflies, Chester See - God Damn You're Beautiful, Chipmunk - Look For Me, Chris Brown - Crawl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensual-informer sigur o sa iti placa

| mentiro a răspuns:

13 senses - into the fire
goo goo dolls - iris