| MrLentziu a întrebat:

Cine imi spune un program gratis in care sa fac videouri pentru youtube. (exclus Windows Movie Maker ), iar daca merge dau FUNDA happy

7 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Sony Vegaswinking E cel mai bun dupa parerea mea.foarte usor de folosit, foarte eficient, otiuni pe masura.

| Dreamer a răspuns:

WinDVD Creator 3... e mai vechi programul, exista si versiune mai noua...m-am obisnuit cu el, mi se pare cel mai bun + Fraps (pentru jocuri). Bafta!

| Andrei_2426 a răspuns:

Daca vrei pentru inregistrare "fraps" dar pentru editare poti incerca cu picasa, eu unu nu l-am incercat dar am auzit ca e bun si pentru asa ceva

| TAzOVsKY a răspuns:

VideoPad Video Editor - download de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=3470 ...bafta! :D

| MrLentziu explică:

Nu am un Windows foarte performant si bun, am ceva mai slab si mai vechi deci nu cred ca pot folosi Sony Vegas sau ce mai stiu ce ce sad

| Rici95 a răspuns:

Sony Vegas

| doryn93_1505 a răspuns:

Avs video editor! ceva mai avansta ca m-maker! si la fel de usor de lucrat cu el!