| BBEgirl a întrebat:

Cine imi zice si mie unde e Starbucks in Bucuresti si ce preturi au (o lista daca se poate cu preturi). FUNDA

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Pai eu cred ca e la toate mallurile. Am fost la Cotroceni, la Vitan si am gasit. Preturile sunt cam ridicate. Cafeua simpla e 7 roni, 12.50 roni un capucino, un ceai e 7 roni, si prajituri, gogosi etc, cred ca te costa 10-15 lei. Depinde si de prajitura. Sper ca te-am ajutat. Sunt cam singurele pe care le stiu. Oricum, sigur gasesti cam pe la toate mallurile si daca vrei sa-ti cumperi numai pentru tine, trebuie sa-ti iei vreo 25-30 de roni, depinde cat de mancacioasa esti. Succes

1 răspuns:
| miha90z a răspuns:

Http://starbucksromania.ro/EN_US/_OUR_STORES/STORE_LIST.HTM
Nu au in toate mallurile. Preturile nu sunt chiar foarte mici. Tin aminte ca am mancat o briosa si am dat in jur de 7 lei. Cafeaua, depinde de care iei peste 10 lei. Acum cred ca depinde si de locatie.