| teodora6 a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc o adresa de e-mail de pe un facebook la care am uitat tot, si nu mai stiu cum sa intruu pe el. Sau mai am o intrebare: Daca nu intru mult timp pe el se sterge automat?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu se va sterge. Dar incearca sa-ti recuperezi profilul prin intermediul numarului de telefon, daca atunci cand foloseai contul ai pus si un numar de telefon.

| OfataOricare a răspuns:

Nu se sterge si eu am un cont la care am uitat si parola si adresa. Incearca cu nr. de telefon daca il ai salvat pe Facebook.