| alecualina a întrebat:

Am si eu o mare problema si am mare nevoie de ajutor.am avut un hi5, acum vreau sa il sterg...insa problema este ca am uitat adresa de e-mail. iar ca sa il sterg stiu ca tb sa ma log apoi il pot sterge. VA ROG >>>MA POATE AJUTA CINEVA?

2 răspunsuri:
| Gonzales a răspuns:

Cand te loghezi, trebuie sa scrie undeva pe langa ceva de genul "Ai uitat parola?" si dai clic acolo apoi introduci datele cerute (in nici un caz parola) si primesti pe mail un link de resetare sau direct, parola.

| alecualina explică:

Ms mult "gonzales" insa, problema e ca eu nu mai stiu ce adresa de e-mail am avut la acel hi5. Si ca sa ma loghez imi trebuie adresa de e-mail neaparat. crying. parola o stiu