| n0name a întrebat:

Cine ma incurajeza? Maine am ultima proba la Evaluarea Nationalastraight face.

Răspuns Câştigător
| AdriixDoo a răspuns:

Succees! Tu poti! Stim cu totii ca poti :* Hai n0name!

7 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. O sa fie bine, o sa luam nota pe care o meritam happy Nu te astepta la o nota f mare, dar ar fi f bine daca am lua 8-9, zic eu.
Bafta :*

| Prigatdevisine a răspuns:

Ne incurajam reciproc smug! big hug :* Succes :*

| BananaSuparata a răspuns:

Stim ca poti, mereu ai putut poate doar nu ti-ai dat seama.Ai un suflet de erou si sigur vei reusii... poti reusii orice...mult succes si bafta mare mare mare sa ai!

| Al3xa97 a răspuns:

Bafta...sa iei 10thumbs up...plizz da-mi si mie 1 funditapuppy dog eyes

| lovelife_4032 a răspuns:

Da eu bafta la examen.Si eu am la anul.

| anonim_5707 a răspuns:

Bunaaaa ...baftahappy

| Denisa_2222 a răspuns:

Eu te incurajez! incurajeaza-ma si u! si eu maine am ultima proba la evaluarea nationala la mate! BAFTA:*
!