| BabyPink a întrebat:

Cine mă poate ajuta să-mi facă un id? Încerc de vreo 2 luni să-mi fac un id şi nu reuşesc. Orice parolă aş pune, spune că e invalidă.
Mulţumesc!batting eyelashes

4 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Te ajut eu... da-mi id tau primtr-un mesaj si imi zici vb acolo

| crazykyty a răspuns:

Intra pe google si scrie :cum imi fac id? apoi dai pe o pa si o sa iti dea nu stiu ce iar apoi o sa scrie sati scrii id si parola iar daca nu ai mai jos cu cativa cm scrie daca nu ai cont dai click completezi datele iar cand ajungi la parola in dreapta o sa iti scrie cum e si daca scrie strong atunci e perfecta si vezi ca trebuie sa fie de nu stiu cate litere succes

| vladdy1995 a răspuns:

Te ajut eu...cum pot sa dau de tine?