| MrWrestleMania a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Sunt mare fan Star Wars. Am vazut toate episoadele si am o nelamurire. Pana la umra Printesa Leia si Han Solo s-au casatorit si cati copii au facut? Doi baieti si o fata? Iar unul din baieti ajunge Lord Sith, sub numele de Darth Caedus? Iar fata se casatoreste cu Luke Skywalker? Si cum mai e cu Luke. Am inteles ca devine rau si ca si tatal sau devine Comandantul Soldatilor Imperiali? Si am inteles ca inca nu se termina povestea... cine imi poate explica? FUNDA din toata inima! Va rog ajutati-maaaa!

1 răspuns:
| Dragonas a răspuns:

3 dar de fapt trebuia sa fie 8 da criticilor nu leau placut si au pus in loc 3