| DarknessKirin a întrebat:

Care credeti ca e mai tare? Luke Skywalker sau Anakin Skywalker? Sau Darth Vader(Anakin cand e rau)

Răspuns Câştigător
| alin_5728 a răspuns:

Luke Skywalker deoarece la invins pe Darth Vader.
Si Darth Vader vazand ca fiul lui a reusit sa il invinga si ca imparatul vroia sa il faca pe Luke sa treaca de partea intunecata a fortei fara sai mai pese de el.
Asa ca el a indeplinit profetia omorandul pe imparat.
Dar Luke a facut asta posibil asa ca el e cel mai bun.

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Darth Vader.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anakin Skywalker.happy

| Alequandra a răspuns:

Darth Vader, a facut atatea sacrificii pentru familia lui

| Jango a răspuns:

Luke! Anakin m-a dezamagit profund cand a trecut de partea sith! Si ce daca murea Padme? Ea a murit din cauza lui daca nu ma-nsel! fiul lui a reusit sa il infrunte chiar daca nu era inca un jedi deci luke cred ca este cel mai tare!