| lunarwolf a întrebat:

Cine merge la concertul lui Bon Jovi?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu nu m-am hotarat inca...

| lunarwolf explică:

@Neah,vine pe 10 iulie in Piata Constitutiei[Bucuresti]. Pica intr-o duminica.
Uite aici detalii : http://www.metalhead.ro/
[plus ca ai toate concertele de anul asta]

@Fiuryan, chiar vreau sa merg, dar nu am cu cine. Ai mei nu sunt fani Bon Jovi. Si amicii mei sunt plecati in perioada aia...
Nu stiu ce sa fac.
Ce-mi propuneti? :o3

| lunarwolf explică:

Inca astept raspunsuri la intrebare.happy

| Deea a răspuns:

Eu as vrea sa merg, dar nu e sigur. Inca incerc sa o conving pe mama sa ma lase laughing

| Neah a răspuns:

Unde :O, scuze acum da chiar vreau sa stiu cand si unde e laughing

| adi4ever a răspuns:

Eu merg la Scorpions...Bon Jovi au preturile cam scumpe bine asta nu e un motiv pentru a nu merge dar mai mult imi plac Scorpions

| adi4ever a răspuns:

Iti propun la scorpios si mergem impreuna asta daca esti fata...

| ImHereForYou a răspuns:

Eu merg

| SaintJimmy a răspuns:

Mi-am luat azi bilete la Normal Circle că dormeam când mai erau bilete la Golden thinking

| Fiuryan a răspuns:

Eu, mi-am luat bilet de 3 saptamani in golden circle. abia astept! tu vi? happy