| Robieski a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna o poveste mai frumoasa ca ma plictisesc! Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| dmalexandru a răspuns:

A fost odata o rama si a murit

| Robieski explică (pentru dmalexandru):

Ala bala portocala nu a castigat funda nimeni!:p
decat ce mai amuzata adica cea cu rama

| Robieski explică (pentru dmalexandru):

Ala bala portocala nu a castigat funda nimeni!:p
decat cea mai amuzata adica cea cu rama

11 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

A fost odata ca niciodata, o perdea, si a venit cainele, molfait fericit

| xXteLOVEscXx a răspuns:

O compun eu acum:
Era o-data un mos aproape de 100 de ani si o baba pe care avea 90 de ani. Ei isi doreau un copil, amandoi erau foarte tristi.Imparatul i-a zis mosneagului ca sa vina sa munceasca la el(dar el cum era el sarac a acceptat). Era dimineata mosneagul porni la drum...Deodata se auzi un glas de dupa un tufis, mosneagul se dusa sa vada ce se aude de dupa tufis zari un porc.Mosneagul l-a luat pe porc cu el sa munceasca, vazand porcul ca-l durea toate pe mosneag el s-a transformat ca intr-un print, si ca prin magie tot lucrul s-a terminat intr-un minutel, Imparatul vazand mosneagul atat de harnic i-a dat cea mai grea sarcina(sa contruiasca un pod din aur). A doua zi de munca cand avea podul de contruit iar l-a luat cu el porcul, el zicea ca este norocos, mosneagul cand s-a intors sa-si bage manusile pe maini podul era si construit de porc.Intr-o zi imparatul a decis ca fica lui sa se marite cu un print si a ordoonat ca oti printi sa vina la palat, porcul auzind aceste vorbe si s-a transformat intr-un print.Printesa cand l-a vazut pe print(porc)l-a ales pe el.Acum toti traiesc fericiti pana la adanci batraneti.

| AndrewMaximus a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Hehe.nu ai compus-o tu.stiu povestea, tu doar ai scurtat-o.

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Pf am scris atat de m-a durut si mainile si vad ca cea cu rama muritoare a castigat laughing

| daηă a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Si te-ai chinuit sa scrii atat doar pentru o amarata de funda cu care nu ai ce face? laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Trebuia eu sa ma gandesc la aia cu rama ca stiam ca nicio rama nu existe sa traiasca...Doar sa moara crying

| darkbull a răspuns:

Afost odata ca nici-odata o nimica toata funda! funda pls?