| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac si eu cont pe tuenti... nu merge. cine ma poate ajuta. va rog. toti prietenii mei de aici din spania au tuenti. dar la mine nu functioneazacrying va rog

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

Pentru inregistrare pe tuenti.es ai nevoie in primul rand de invitatie...nu cunosti pe nimeni care sa aiba un cont? roaga-i sa te invitewinking:*

| Ion_Razvan_Ciolacu_1976 a răspuns (pentru Mihaitsa22):

Nu am pe nimenea joanito_1976@yahoo.com

55 răspunsuri:
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Pai cum ai vrea sa. ti raspund.laughing daca esti anonim

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Ba fratilor am reujit gata cu atatea rasp. daca cineva vrea invitatie ia id'u rodik_rock si ii dau eu cate invitatii vrea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu-ti mai faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ti-ai facut?
ca si eu vreau sa imi fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau! nu am invitatie sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau invitatie va rog iulya_mix@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi atenta scrie tuenti si dai al 2 de jos si daca nu merge fa-ti unu din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau tuenti?laughing care poate sa-mi faca sa ma ajute il sau o rog frumos multumesc pentru intelegerekiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimiteti si mie o invitatie pe tuenti va rogbig grin kikokuu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimitetimi si mie invitatie pe tuenti va rog reby_scumpy_a@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie s iti trimita unul dintre prietenii tai care au tuenti, un email cu invitatie! incearca...ciao

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu o invitatie va rog, ioana26_1982@yahoo.es

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami si mie o inv pls :madalyna_scumpica10@hotmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna frumoaso

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adaugati alex.alex959 si eu dau invitati sau franciscogaillare sau djtovaras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu aceiasi probleme o am nu pot sa fac cont pe tuenti...pls ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine imi da si mie o invitatie pe tuenti va rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog crying raman datoare "crazy. dya93" mersi mersi mersi blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu o invitatie pe tuenti VA ROG FRUMOSSS -> winsome4s@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ma ajuta si pe mine cu o invitatie pe tuenti va rooooog frumos puppy dog eyes crying crazy. dya93@yahoo.com va rog:-s crying >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idul meu ovidiu_zgz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marya_draguta14@yahoo.com trimite-mi si mie o invitatie plzz:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te inviten pe hotmail iti dau mesaj cca te invitan si tu te pui pe el si gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi trimiti si mie o invitate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu o invitatie pe tuenti va rog simona_adrian@yhoo.es

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa procedez
fami o invitatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei eu te-as putea ajuta zim de unde esti?