| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Cine raspunde primul la ghicitoare are funda: [sa fie si corect]

Ce zboara cand se naste, se aseaza cand e in viata si curge cand e mort?

Răspuns Câştigător
| LeuTz a răspuns:

Fulgul de zapada

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fulgul de zapada

| Vögeln a răspuns:

Fulg de zapada:*. funda?

| Wilder a răspuns:

Fulgul de zăpadă.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Fulgul de zapada

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Fulgul de zapada sau de neawinking Deoarece cand sa''nascut''zboara,cand ''traieste''se asaza,si cand curge e mort,deci tot ce am facut acum,e ca ti-am zis totul de la inceputstraight faceIn'fine, deci viata fulgului e foarte scurta, deci vreo 3 ore si un pic, pentru ca fulgul ca sa ajunga jos ii trebuie 3 ore,deci, ce ti-am spus inainte, sper ca te-am ajutat.winking.Azi sa ai o zi fericita.Pa,pa!

| robygabitzu1997 a răspuns:

Cred ca "apa"

| RappKid a răspuns:

$p3rm@? scuze trebuia sa cenzurez cumvawinking

| YourFriend a răspuns:

Apa cred...

| YourFriend a răspuns:

Nu! e fulgul de zapada, scuze, ma gandeam la altceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fulgul de nea

| GuitarGirl123 a răspuns:

Fulgul de zapadahee hee

| dyenutza_7373 a răspuns:

Fulgul de zapada