| BossPC33 a întrebat:

Cine s-a plictisit de contul lui pe club penguin member va rog sa mi-l dati mie la mesaje... Dau funda si va multumesc din tot sufletul love struck! sau va dau coduri la ce joc vreti voiwinking bye:*

3 răspunsuri:
| gigicu01 a răspuns:

Iti dau eu daca vrei dar vreau si eu un cont de member pandanda

| FanMovie a răspuns:

Iti dau contul meu, cu o conditie... ti-l spun pe mess si imi dai un cod la webkinz.big grin

| FanMovie a răspuns:

Iti dau un cont in schimbul unui cont webkinz(nu treebuie de lux)
Zi-mi daca ai, daca nu, nu e nimic.