| RoxanicaAa a întrebat:

Cine sta in Voluntari, Ilfov? Eu abia m-am mutat si nu cunosc pe nimeni big grin

Răspuns Câştigător
| Me23 Tia a răspuns:

Hei eu! unde te-ai mutat mai exact.adica un punct de reper(ca strazi nu prea cunosc.si eu m-am mutat aici acum 8 ani).

2 răspunsuri:
| Alex3 a răspuns:

Haha si eu de 3 ani, si tot degeaba, bine stau pe strada cu brutaria ene, cam pustiu, dar noroc cu masina ca ma deplasez repede pana in centru, altfel muream ca un leu in cuscahee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha, si eu d 1 an juma, si nu am niciun vecin happy de varsta mea. sad, stau pe aleea ciresului, brutaria ene..., exista vreun club, pub, narghilea orice in voluntari? vin prietenii din centru si n-am unde sa-i scot sad si daca ma duc in centru zilnic fac 30 d min pana acasa. somn si munca sad