| OneMoreGirl a întrebat:

Cine stie bancuri super amuzante? Fundita.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Internetul! Lectura si distractie placuta!

| heroforyou a răspuns:

Un om avea un cal si calul ala nu avea nimic impotrivalaughing

| timiHash a răspuns:

Unei tiganci ii venise sa nasca la o intersectie... un politist o incuraja:

- Hai ca poti, impinge!

Tiganca avea gemeni. Scoate unul capul afara, se uita, intra la loc si ii spune celuilalt :

- C***e, hai prin spate ca aici sunt gabori! fundhitza? happy uite althul : O blonda mergea cu avionul spre montreal, in timpul zborului se ridica de pe locul ei de la economic class si se asaza pe unul de la business class.insotitorul de zbor se duce la ea si ii spune sa se aseze pe locul ei de la economic class, ea ii raspunde:sunt blonda, frumoasa merg la montreal si raman aici.insotitorul de zbor ii spune copilotului ce se intampla, se duce copilotul la ea si blonda ii raspunde cum ia raspuns si insotitorului. cei doi se gandesc sa o lase sa stea acolo iar cand ajung la montreal sa o dea pe mana politiei. ce spui, e blonda? intreaba pilotul.lasa ca o rezolv eu, sunt insurat cu o blonda, stiu ''limbajul''lor.se duce pilotul, ii sopteste ceva si blonda isi cere scuze si se muta repede la economic class. cei doi uimiti, il intreaba pe pilot cum a reusit. i-am spus ca business class nu se duce la montreal! fundha plis plis :*:* app esti frum tongue

| lovenotsex a răspuns:

Acest banc se muleaza pe situatia din Romania de acum.Sunt foarte multe bancuri calumea: http://bancuri.topfun.ro/ I:De ce pedepseste statul roman furtul din buzunare?
R:Deoarece nu suporta concurentza!

| deyutzyk97 a răspuns:

Uite ai aici cate bancuri vrei

http://bancuri.acasa.ro/

funda?

| cristinutza_8053 a răspuns:

De cate ori rade olteanul cand aude un banc:de 3 ori 1:cand il aude 2:cand il spune altcuiva 3:cand il intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet