| Danielicious a întrebat:

Cine stie cam cat ar costa o pereche de role cu silicon daca aveti si poze astept raspunsuri cele mai complexe raspunsuri primesc

Răspuns Câştigător
| Andreea98 a răspuns:

Eu mi-am luat de la carrefor si sunt foarte bune cu 120 de mii (in bani vechi)si nsunt foarte dragute aveau si cu fluturasi si cu flori si cu flacari multe modele cel mai mare pret era de 536mii(bani vechi)erau preturi accesibile si rolele se faceau si mai mari si mai mici>erau ok papa

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pretul unei perechi de role din silicon porneste de la 150 de RON in sus

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Pai eu mi-am luat roz cu alb dar prietenii au ras de bine spunand ca rozu e prea de fete si asta cred si eu

| Danielicious explică:

Am uitat sa mentionez ca daca s-ar putea sa nu fie negre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.compari.ro/role-c4054/ aici gasesti toate modelele de role cu silicon + preturi;)

| alexxxxxxxa a răspuns:

Buna,eu mi-am luat o pereche de role foarte dragute din silicon si sunt silentioase de la astia
http://www.ok-shop.ro/index.php?cPath=1186_1197_1232&page=1

ai aici preturi si poze:P