| Anna04 a întrebat:

Cine stie cele mai multe replici "dure", cum ar fi: "Hai fa pasi!"?

Răspuns Câştigător
| Kiiiissss a răspuns:

"Hai sictir"
"Cimen"
"Ghiutane" laughing
"Esti mai zdreanta decat presu` matii de la intrare "
Daca toate caprele ar fi ca tine, ar paste pe asfalt!
Hai sifon
So calaresc pe mata
Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.

Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!

Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.

Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?

Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.

Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.

Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.

Cum de doi oameni asa de frumosi ca voi... au un copil asa de urat?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt... pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.

Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine.

Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el.

Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.

Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune.

Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

Sunt asa de trist fara tine... parca ai fii aici.

Felicitari pentru bebelus... inca nu ai aflat cine e tatal?

Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.

Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.

Te ratacesti mereu in ganduri... e un teritoriu necunoscut pentru tine.

Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.

Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.

Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.

Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.

Acum stim de ce unele animale isi manca copiii.

Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.

Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.

42 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Lool.si eu tot "fa pasi folosesc"laughing. iti mai dau cateva:
1. ce belesti fasolea la mine?(scuze limbajul)
2. ce ma freci la icre toata ziua?
3. du-te 'req de copil infect
4.ma lasi, tu esti copil facut pentru alocatie
5.vezi-ti de treaba cap de sfecla ce esti
6. ce te uiti la mine ca broasca in teava?
7.nu mai plange, ca iti curge rimelul(asta e buna pentru prietenii aia, care fac ceva rau, si apoi incep sa se scuze ca "vai, eu n-am facut nimic", si incep sa planga)
8.ma lesi cu fitele tale de pitipoanca de dorobanti
9.nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.
10. fetele, la o parte din cadru, se filmeaza(e pentru fetele alea care se tin dupa tine, si vrei sa scapi de ele-e luata de la o reclama)

sper ca te-am ajutat, si asa te vreau! Dura!laughing

| bfvhjcv a răspuns:

A, am uitat una :
-sti bancul cu furtunul?
-hai jet

| GoodIntentions a răspuns:

-Când vorbeşti cu mine, TACI
-Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
-
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?

Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.

Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.

As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.

Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
hai jet!

Fundapuppy dog eyes

| CatalainSauSPK a răspuns:

Jet dracu de aici tongue

| a_7338 a răspuns:

Date ba ca iei vopseaua, daca pun eu curu si tu fata zice lumea ca suntem gemeni, cand te-ai nascut erai asa de urat incat teau bagat intr-un incubator fara ferestre.

| messiderudaria a răspuns:

Pai de exemplu eu nu mai zic hai sictir ci " Tira ",Hai tira, te intreaba unu ce faci,ii zici " dau ****,bat si cuie rolling on the floor sau de exemplu se tine in gura cu tine ii zici "suna-ma, sau "stai pe-aproape"... rolling on the floor Mi folosesc foarte des "du-te drecu de lake"rolling on the floor), Sau mai e una "sugi savarinoasa rolling on the floor, sau "pe drumul pe care tu te duci eu ma intorc obosit rolling on the floor, sau de ex dai un gol sau faci ceva fain ii zici lu cutare "ba cand faceam eu asta tu ziceai :uite mamo trec soldatzi rolling on the floor, sau : "uite mamo buba rolling on the floor. Ti-am citit raspunsurile si cred ca eu merit funda.

| lastmanalive a răspuns:

Am una buna pentru baietii mai parosi:
Te-a dus si mama ta odata la McDonald's.sa mananci ca omu si aia ti-au zis:
-Ne pare rau, dar nu primim babuini in incinta magazinului

| andreea_4139 a răspuns:

Si? care tie poanta?
hai fa pasi! uitate inainte ca vezi ca te impiedici!
taciii! e cel mai simplulaughing

| scorpio31 a răspuns:

1.copil facut din icre
2. du-te in pisici mei
3.copil copac
4.jet
5.nu mai face pe futomodelul
6.nu mai face atatea poze ca distrugi display-ul
7. du-te tare
8.sa-ti iau neamu'la plimbare

| AlexTheBestOfTPU a răspuns:

Vezi ca-mi respiri aerul, da-i cu jetu, Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept, Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde. Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata.
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind? Nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc. Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu. Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.

Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.

Acum stim de ce unele animale isi manca copiii.

| DV7 a răspuns:

Do not disturb, mortii m-ati,***(p*U*L*A M*E*A), ia-ti familia si fa trei ture, hai jet, du-te si mananca rahat, etc... FUNDITA?

| ZippyCata a răspuns:

Hai plimba ursu, Hai JET, Dati foc, Mars, Hai ia vezi cautama in alta parte, Du-te si te caca, Nu te mai caca atata pe tine... funda?

| andreea22andreea a răspuns:

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid

Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.

Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.

Funda?; x; x; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe burta ca e apa micawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf dc vorbesti nentrebata de nimine, misca azi, hai ma ca ma prinde cacarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le concep pe moment.
De ce sa inveti niste replici, cand le poti face tu, poate chiar mai bune decat alea.
In general, cand apare un moment demn de aceste replici "dure" spun ce`mi vine`n cap si ce m`a durut pana atunci dar n`am zis din respect fata de mine.Patesc extrem de des lucruri de astea, de fapt zilnic, in casa cu bunica, sau la scoala cu dragii mei colegi, in special baietii, de ciuda ca eu nu`s panarama si celelalte sunt, asa ca sa spun aceleasi replici de fiecare data ar fi monoton si stupid.
De mama nici nu mai zic, numai cand o vad ca apare la "vorbitor" izbucnesc. Spun tot ce`mi vine in minte, numai sa o fac sa dispara mai repede.
Crede`ma ca ai deplina satisfactie sa le inchizi gura unor retardati cu replicile tale, iar apoi sa le mai auzi si prin gura altora.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca...:
fa`n mm uh nu ai cu cine te pune...jeth in *** de aici
copil facut din sperma de caine
ehhh...is multe
m`ie lene acum
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vorbesti cu mine, tu sa taci!
Sunt uimita te cat de putin creier este in asa un cap mare.
Te-as insulta, dar sunt convinsa ca nu vei intelege, asa ca nu ma obosesc.
...Nu imi mai vin altele. happy Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Cristian0884df11 a răspuns:

Tu esti o gramada de slobozi imprastiati in atmosfera si redirectionati in gura mamei ta cuscopul de ai cracana gaura curului care a fost intepata de toti turcii care au cotropitRomania de-alungul aniilor.

| dragonballz a răspuns:

Asta e cea mai tare atunci cand comenteaza cineva la tine spune-i asa:CE STI TU SI NU STIM NOI? si ala o sa spuna cum adica? si tu ii spui SI INCA CEVA INCETEAZA SA TE MAI LINGI PE Fata

| AlexAlexAlexuzz a răspuns:

Uite una ce ii sperie hai jet...du-te wa ca de parca o broasca so **** pe tine(la mine o mers cu fosta ubitalaughing).
Auzi du-te vorbeste cu peretii ei te asculta.
daca ai fi un muc mias rupe nasu
Cand te vad la usa si vii sa ma chemi imi vine sa sar pe geam si sa ma imbrac in fusta scurta
Hai fa pasi de aici nu e de tine
Du-te date cu capu de pereti ca iei volumu'

| Iulia_Kata_1993 a răspuns:

Sunt mulllte gen: Cand iti cumperi fata a-mi fundu'napoi! sau si ceapa plange cand te vede... vorbeste suncade la abator...ciumpalacule! cand vb cu mine taci! esti foarte frumoasa.dar te rog data viitoare cand ne vedem puneti o punga pe cap ca ma orbesti! ma eu chiar tin la tine dar ca sa fim fericiti iti dau cadou o matura ca sa zboridin fata mea! ete fleosch! stii unde te vad cel mai des? n toaleta cand ma usurez(ca sa nu spun mai urat)te-ai nascut asa rat? sau te-ai chinuit sa devi asa!? iti trebuie acte ca sa fi asa hidos! hai jet ma piticanie! mai ai de vorbit ca sa stiu daca mai dorm! data vitoare cand ai chef de vorba du-te la cineva care vra sa asculte prosti! fundita? mai sunt multe da doar astea miau venit acum!

| Bursuc_Geo_1988 a răspuns:

Sper ca-ti place mancarea din spital!

| Sile_4642 a răspuns:

Uinte cateva exemple
1.Tu cand sugi tragi aer in piept?
2.Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
3.Un manelist bun este un manelist mut.(cei mai cocalari sunt manelisti)
4.Mai taci bah, ca-mi iei oxigenul!
5.Ciocu mic si joc de glesne!
Mai sunt multe de zis da nu-i timp

| Sile_4642 a răspuns:

Uinte cateva exemple
1.Tu cand sugi tragi aer in piept?
2.Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
3.Un manelist bun este un manelist mut.(PENTRU CEI COCALARI CA MANELISTI)
4.Mai taci bah, ca-mi iei oxigenul!
5.Ciocu mic si joc de glesne!
Mai sunt multe de zis da nu-i timp.

| Andy_Andrey_1996_dHph a răspuns:

Daca iti f_t un pumn in cap iti divorteaza ochii!

| Andy_Andrey_1996_dHph a răspuns:

Daca iti f_t un sut in fund iti danseaza cacatu in cru guri!

| Andy_Andrey_1996_dHph a răspuns:

Daca iti f_t una vezi mata cu vaporu!

| Andy_Andrey_1996_dHph a răspuns:

Daca iti f_t una vezi corabia in stanca!