| Adytza_9178 a întrebat:

Cine stie cum sa-mi incarc cartela vodafone de pe un telefon cu abonament?
sa-mi zica urgent big grin
funda la primul caremi zice si merge!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DoodleEver2 a răspuns:

Suni de pe telu cu abonament la 444 si urmezi instructiunile pana cand iti cere numarul de lefeon pe care vrei sa-l incarci
nu e greu
SUCCES!

| Anonimusss_1065 a răspuns:

Suni la *144#, alegi a 2-a optiune, scrii codul cerut, care este format din 4 cifre, ultimele din CNP-ul buletinului persoanei pe numele caruia este abonamentul, alegi suma, alegi numarul, confirmi si gata happy