| djandrei a întrebat:

Cine stie cum si cu ce program sa fac o poza de avatar mica in una mai mare si sa se vada clar. funda

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Nu poti mari un avatar, pentru ca nu ii poti reda pixeli initiali de cand era marewinking

10 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu inteleg, vrei sa spui un program care mareste imaginea? de ex. de la 100x100 Pixeli la 500x500 pixeli in acelasi calitate?

Daca la asta te-ai referit, raspunsul este NU! nu se poate, poti mari imaginea cu unele soft-uri dar o sa ti se vada in "patratele" in schimb NICI UN SOFT nu iti va putea mari imaginea in acelasi calitate, este IMPOSIBIL!

Ai vazut prea mult CSI banuiesc whistling

| Shery a răspuns:

Nu poti.

| Gabiii a răspuns:

Cu Face Smoother dai la resize si schimbi marimea fotografiei.

http://www.picget.net/fs-photo-editor/what.html
il poti descarca de aici bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Lorenna a răspuns:

Photoscape dai la pagewinking si iti alegi de acolowinking

| Dyller a răspuns:

Photoscape

| Enigmă a răspuns:

Photoshop. :]

| zipuuuuuu a răspuns:

Photoscape

| яαzναи a răspuns:

Incearca pe site-ul asta http://tinypic.com/...funda:P