| anuk a întrebat:

Cum modific o poza mica( de marimea pozei de la avatar) adica sa o maresc, fara sa o stric. sa se vada clar.
fundita

4 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Sa se vada clar nu mai poti sa o faci chiar clara asa cum era ea cand o descarci...straight face cei;, mai usor este sa dai un clikk pe ea si iti apare pe tot ecranu. oke stii pana aici si sa dai pe lupa aceea mica de sub poza unde scrie zoon in sau sa dai clik dreapta si sa apesi pe obtiunea zoon in sau sa o pui pe phottoscape si sa o maresti acolo si o poti face cat de cat mai clara daca dai la obtiuni sa ii dai cateva efecte. cred ca te-am ajutat :* te pup draga mea si sper ca o sa te descurci big grin

| dexro a răspuns:

Nu poti sa faci asta, nu poti sa maresti calitatea vrunei poze asa digital, o poti doar micsora. Daca o poza are rezolutie de avatar si ocupa 34kb nu o sa poti tu sa faci din ea poza HD sa iti ocupe 34mb

| Buterflyy a răspuns:

In photo scape dai la resize photo si dai acolo jos de tot si scrii cat vrei
acolo mi.am marit de fiecare data pozele
fundita?