| UltraViolette a întrebat:

Cine stie daca va aparea continuarea filmului Ultimul Razboinic al aerului? Sau daca macar se lucreaza la asta in prezent? Ca sa nu-mi fac sperante false. Cine raspunde la ambele intrebari FUNDA!
P.S. nu-mi spuneti de desene ca desenele nu-mi plac. Vreau sa vad filmele!

2 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Nu a avut succes si nu se vor face a doua si a treia parte.
Uite ce nota mica are pe imdb:
http://www.imdb.com/title/tt0938283/
Mie mi-a placut filmul.

| Deaconescudany a răspuns:

Din cate stiu nu se mai lucreaza la o parte a doua a filmului. Am vazut toate episoadele de pe Nickelodeon, si crede-ma ca se merita sa le vezi