| david80 a întrebat:

Cine stie de ce nu-mi merge minecraft pe windows 7?
adica nu imi merge sa joc online
pe servere

dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| TotalDamage a răspuns:

Nu iti merge pentru ca Windows 7 e prea nou pentru sistemul de operarae minecraft. La fel ca la Silkroad. nu merge pe Windows 7.

8 răspunsuri:
| luc a răspuns:

Incerca sa intri pe saitul oficial de acolo descarci o versiune de executabil pentru win 7.

| SlendeR a răspuns:

Fals! fals de tot...degeaba ai dat funda, eu am windows 7 si merge perfect :D trebuie doar sa instalezi Java Script de pe www.javascript.com vezi acolo; 0

| AdRiAn29DarK a răspuns:

Eu am win7 si imi merge minecraft dar de daca esti u prost si nu sti sa il instalezilaughing

| AdRiAn29DarK a răspuns:

Mesajul meu a fost declarat stupid pentru ca david80 a votat ca idiotu
sa vedeti cum ma face pe privatlaughing
mai mult de 12 ani nu ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci update la java

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe w7 32 probabil ai 86, daca face probleme incerca sa faci rost si de ultima versiune de minecraft

| Coporan123 a răspuns:

Daca ai rezolvat problema la minecraft.
Vino pe Mc.LolZidle.Com.
Avem si server de Zombie Plague
LolZidle.Com Forumul

| codat a răspuns:

Trebuia sa ii dai funda lu TheBlackIPee