| TeDy_5844 a întrebat:

Cine stie de unde pot gasi hartie speciala de transfer va rog ajutati-ma x_Xcrying repede adresa :theodor_magirescu@yahoo.com

3 răspunsuri:
| EmmEmma a răspuns:

Http://www.rik.ro/......ermic.html te rog funda...si sper sa te ajute eu de aici am comandat

| TeDy_5844 explică:

Da nu vreau sa comand sad si in primul' rand nu ziceti de unde ati mai auzit, daca sunteti din Bacău si stiti EXACT de unde ar fi super!

| SaintOne a răspuns:

We, cauta in hipermarket'uri gen : Selgros,Metro, Carrefourwinking Si eu mi-am luat, te'as sfatui totusi sa iti printezi direct din mall'uri deoarece printate asa in 2 saptamani ti se duce imaginea bucatica cu bucatica, un big fundoi pentru. mesmug?hee hee

Întrebări recente