| drinutza a întrebat:

Cine stie niste statusuri haioase?

14 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Schimb caiet A4 cu Audi acelasi model.Rog seriozitate.Pentru mai multe detalii- Buzz!

| qtheodora a răspuns:

Nu da Buzz ca e mama la calculator si se sperielaughing
DND ma balacesc nu da buzz ca te stropesclaughing
Dus cu pluta pana la magazinlaughing
Stire de ultima ora: Elodia nu a murit... e pe invisiblelaughing
Dnd mi-a fugit calculatorul! laughing

DND. dau gainile cu ruj! laughing

Fundita? plz

| EvangelineDS a răspuns:

Uite aici sper satio placa
Pestele care lupta impotriva curentului.moare electrocutat.
Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua
Invisible to Everyone cu iconita aia gri in stanga
N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.
vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online
im very very very happy, nu deranjati fericirea
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, moamaaaa cati prosti imi citesc statusu
raspund greu...insistati
dus cu pluta...revin pe conducta
inot pe apa sambetei
manc nu vorbesc cu cura plina
Am o veste buna si una rea. Pe care vrei s-o auzi prima? Ok, incep cu aia rea. Ma doare capu. Si acum vestea buna. Iinseamna ca inca il mai am
Îmi e dor de tine.de căldura ta... în zilele când mă culcam cu tine... draga mea pijama

Opriţi planeta... vreau să cobor

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine
un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind

Regulile elevilor:
Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza.
Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator.
Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul.
Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte.
Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii.
Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare.
Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura.
Elevul nu injura, se descarca.
Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei.

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit?happy

| EvangelineDS a răspuns:

Uite aici sper satio placa
Pestele care lupta impotriva curentului.moare electrocutat.
Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua
Invisible to Everyone cu iconita aia gri in stanga
N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.
vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online
im very very very happy, nu deranjati fericirea
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, moamaaaa cati prosti imi citesc statusu
raspund greu...insistati
dus cu pluta...revin pe conducta
inot pe apa sambetei
manc nu vorbesc cu cura plina
Am o veste buna si una rea. Pe care vrei s-o auzi prima? Ok, incep cu aia rea. Ma doare capu. Si acum vestea buna. Iinseamna ca inca il mai am
Îmi e dor de tine.de căldura ta... în zilele când mă culcam cu tine... draga mea pijama

Opriţi planeta... vreau să cobor

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine
un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind

Regulile elevilor:
Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza.
Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator.
Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul.
Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte.
Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii.
Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare.
Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura.
Elevul nu injura, se descarca.
Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei.

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit?/?

Răspuns utilizator avertizat
| aripifrante a răspuns:

M-am gandit mult la statusul asta!:)) sau uite-te pe http://www.statusuri.ro/statusuri-haioase-funny.html.Fundita?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| AlexandraHristov a răspuns:

Uite aici statusuri funny si haioase: http://www.statusuri-mess.com/......mestecate/