| cristinuca05 a întrebat:

Cine stie pe ce data incepe noul sezon dansez pentru tine in toamna asta?laughingsi care sunt vedetele stiti?

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ce sunt acelea "vedete stiti?" De la style sau cum?raised eyebrows Mai bine nu te mai uiti la TV.

| maryana5 a răspuns:

Nu suntem paranormalihee hee d'oh

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Scuze pentru link`ul de mai sus, nu sunt concurentii de anul acesta.Cred ca inca nu s-au stabilit.

| ColorfulRainbow a răspuns:

Eu una asteptlove struck. precis o sa fie frumos!big grin

| viking a răspuns:

Mai bine ai lasa emsiunile gen creier fara oxigen plin de colagen...nu-ti sugerez numai tie ci tuturor tinerilor...trece-ti la documentare despre spatiu, tehnologie, spiritualitate...chestii adanci intelegi care iti lumineaza persoana si te face sa intelegi ceva despre viata asta neinsemnat de pretioasa pe care o traim. E cam off da *** m-am saturat sa vad numai oameni care privesc emisiuni de 2 bani care-ti tin creierul in repaus fara sa-ti porneasca setea de raspunsuri si intrebari.

| cristinuca05 explică:

Da viking uita-te thu la documentare etc etc. daca vrei ...lumea se uita la vrea nu la ce vrei u

| lara7 a răspuns:

As vrea sa te pot ajuta... dar nu pot...am cautat pe internet special pentru tine, dar nu gasesc nimic ( banuiesc ca si u ai facut astahappy )...acum cred ca ar cam fi trebuit sa isi selecteze participantii...deja...dar nu stiu... daca aflu cv... te anunt te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una este andreea mantea
celelalte nu stiu dar asta am aflat o astazi
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te pe protv vinerea la ora 20:30! OK?
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 15 octombrie!