| AlexUnder a întrebat:

Cine stie site-uri unde te poti juca poker sunt mare fan

12 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Io joc pe pokerstars.com
acolo poti sa joci si cu bani virtuali si pe bani adevarati, are turnee, toate felurile de poker pe care le-ai putea juca
mie imi place si am vazut ca sunt o gramada de oameni din toate colturile lumii care joaca pe siteul asta, deci o sa ai parte de concurenta
oricum, bafta in continuare!

| Wihaela a răspuns:

Buna. pe www.joci.ro gasesti ce jocuri vrei uh

| TheOne_6493 a răspuns:

Intri pe www.pokerstars.net downloadezi softu faci cont si nu ai treaba este cel mai populat loc nde se joaca poker texas holdem milioane de oameni joaca zilnic bani virtuali si reali sau poti jca la un nivelf mic pe www.joci.ro :D
take care

| SoSad a răspuns:

Pe site-ul --> www.joci.ro
Succes.

| meLyssa_9110 a răspuns:

Facebook. la aplicatii este un joc texas poker -poti joci in retea cu alte persoanewinking

| DeathLord93 a răspuns:

Poker Stars.net
Jocuripoker.net
Pacificpoker.com
Baftawinking

| rakebackace a răspuns:

Http://rakebackace.ro/rakeback-offers.html
Beneficiezi si de freerolluri si alte promotii de mii de dolari in fiecare luna

| Melissssa a răspuns:

Http://www.poker.com/
Sper ca te-am ajutat:D fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite ''''doua''''' mesaje cu textul ''''game 8eerx5'' la nr de telefon 1395 si poti catiga urmatoarele lucruri cd player 2011, ps 3, ps2, laptop fffbun LG, monitoare, depinde ce ai noroc nimeni nu pleaca cu mana goala toti catiga cate 1euro credit pe telefon aceste 2mesaje necesita sa aveti in cont 2euro doar sa aveti nu ii ia deci fii pe faza poti fi urmatorul catigator cu concursul gameforge serviciul international de jocuri(SUCES!)