| Deea311 a întrebat:

Cine urmareste serialul 90210?

ramane Annie cu Liam in sezonu 2?

fundita

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu rămân împreună el e încă cu aia blondă, i-am uitat numele, după se despart şi Annie devine prietenă bună cu Liam. Dar cam atât! Baftă!

| Lattie a răspuns:

Nu raman impreuna, Liam ramane cu Naomi dar se satura de toate prostiile ei si se despart. E adevarat ca Liam si cu Annie devin prieteni destul de apropiati dar nu se intampla nimic intre ei cel putin nu in sez 2 poate in sez 3 cine stiehee hee.

| Idc12345 a răspuns:

Nu in sezonul 2 ...La sfarsitul sezonului 4, ei o sa fie impreuna...dooar ca acel episod apara pe 18:01:2012

| Bitsuu a răspuns:

In sezonul 2 nu.dar in sezonu 3 o sa fie impreuna si sincer imi pare bine pentru ca naomi nu-l aprecia destul si Annie si Liam fac un cuplu tare dragut:X

| Diiux a răspuns:

Da vor fii impreuna in sezonul 3 si putin din sezonul 4