| BlackRockShooter a întrebat:

Cine vrea sa jucam un joc? Este valabil doar pentru anul 2011. Bine sa vedem... adunati anul in care va-ti nascut (trebuie sa fie 1999 sau sub) cu cati ani aveti acum. Ex: 1934 cu 77 ani(nu este varsta mea), 34+77. Ce numar va iesit? Pun pariu ca la toi la fel!

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

E logic ca în fiecare an să iasă același număr.

Anul ăsta e 111.
Anul trecut a fost 110.
La anul va fi 112.
Și tot așa.

Nu e nimic magic în toată treaba asta, e ceva extrem de logic.

Baftă

| camy417 a răspuns:

Mie mi-a iesit 110 deci ce am castigat(in afara de un stupid)

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

111 a iejit xD

| Ove a răspuns:

Putina logicahappy

| BlackRockShooter explică:

@camy417 o fundita daca esti cuminte happy

| maniac a răspuns:

Pai e normal sa iasa la toti la fel, daca unu s-a nascut in 1935 si are 76 de ani normal ca 35+76=111 in 2012 rezultatul va fi 112 si tot asabig grin

| mada1 a răspuns:

Da.1994 cu 17 laughing) geniala faza laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@camy417 : Nu are cum sa iasa 110. La mine e 96 + 15 = 111. Ai calculat tu gresit laughing. E tare. si ciudat in acelasi timp.

| Silence_1239 a răspuns:

Mia iesit 2011happyhappy

| Pinky826 a răspuns:

Pai nu e logic ca trebuie sa dea acelasi numar?laughing)))