| Claudiu44 a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de la mess ce sa fac funda!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te si schimba parola poate ai aceeasi parola, si o schimbi repede.

| Diana0987 a răspuns:

Nu ai altceva de facut decat sa iti faci alt id si sa renunti la acela.sadIntra pe vechiul id trimite un mesaj ca nu vei mai intra pe el si apoi sterge tot din lista de mess! Sau daca nu schimba pur si simplu parola de mess!devil

| dorikut a răspuns:

Acceseaza http://login.yahoo.com -> I can't access my account -> My account may have been compromised. De aici, te va ghida vrajitorul celor de la Yahoo.;)

| UnRomanOarecarare a răspuns:

Voi sunteti pro.i cum sa schimbe parola daca ala o stie deja p aia veche si poate sa o schimbe si el alta si tot asa.Deci raspunsul meu este:Fa-ti alt ID ...parerea mea...big grinFunda?

| Ashlinn a răspuns:

Naspa sad
ori iti faci alt cont, ori cauti un informatician sa iti poti recupera adresa. Sper ca te-am ajutat.