| pinkflower a întrebat:

Cineva mi-a trimis o poza pe facebook, la mesaje prin chat. Cum pot sa o salvez in computer?

7 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Da-i click dreapta pe poza si dai save as si o salvezi unde vrei tu.Pa,pa

| LifeIsHard a răspuns:

Dai click dreapta pe poza, si dai la save image as... si alegi unde o salvezi big grin funda?

| thekillerboyka a răspuns:

Click dreapta -> save as rolling on the floor ce noob(a) esti

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
dai click pe ea, o iei cu mouse-ul si o pui pe ecran happy

| Against a răspuns:

Dai click pe poze, dupa dai clikc dreapta si dai "save to my computer"

| cristif a răspuns:

Dai click pe ea, astepti 3-4 resecunde pana se incarca, apoi dai click dreapta, Save to my computer si alegi folderul unde doresti s-o salvezi. bafta

| radupopa a răspuns:

Dai click pe ea, astepti 3-4 resecunde pana se incarca, apoi dai click dreapta, Save to my computer si alegi folderul unde doresti s-o salvezi sau fa pagina de facebook mai mica, ti mouse-ul apsat pe poza si o pui incet pe dekstop.