| Ghiti2011 a întrebat:

Deci. e posibil sa ma infectez cu keyloager daca cineva mi-a trimis o poza pe facebook in chat doar am deschiso nu am descarcato. Poza are link de facebook /fbstatist

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da și nu.Depinde de atacator. Dacă e un amator nu te-ai infectat. Daca ai de aface cu un profesionist ce știe exploata breșele cele multe de securritate din Windwos te vei infecta, dar nu azi sau mâine că poimâine precis.Depinde cât timp îi ia kaeylogerului să se formeze în Pc-ul tău.Succes

| Ghiti2011 explică (pentru DeyCj):

E un jucator de metinlaughing

| DeyCj a răspuns (pentru Ghiti2011):

Nu te-ai infectat, deci poți sta liniștit din puncu ăsta de vedere. happy

| LTAA a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai antivirus, scaneaza poza.

| TOOL a răspuns:

Nu daca poza aia nu-ti intra in calculator.

| Ghiti2011 explică:

Nu am descarcat poza si e sigur infectata cu keyloagger
doar am dat clik pe ea pe face book sa mi se faca mare
mi-a dat-o in chat

| ionutvas a răspuns:

N-ai treaba! big grin continutul trebuie descarcat pentru a putea Hackeri ceva de pe pc

| ombladon a răspuns (pentru ionutvas):

Totusi daca intri pe site-uri deocheate iei virusi fara sa downloadezi tu ceva, dar in PC ajung multe fisiere fara voia ta...