| Crystysm a întrebat:

Contul pe skype e gratis? Dar sa vorbesti pe el e gratis?

Răspuns Câştigător
| username6636 a răspuns:

Da, este gratis atata timp cat nu iti iei Skype Premium. cu skype premium poti face apeluri video in grup. Cu un skype simplu poti face tot ceea ce poti pe premium, apeluri in grup, conversatii video, etc, doar ca grupul format din mai mult de doua persoane nu poate avea un apel video mai lung de 2 minute. Oricum, Skype-ul este foarte bun.
Hristos a Inviat!
Spe ca te-am ajutat.
Bye wave

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Crearea contului este gratuită, comunicarea cu ceilalți utilizatori de asemenea este gratuită, te taxează când faci apel telefonic.
Pa, pa.

| Madaliinaaa a răspuns:

Înregistrarea e gratuită, la fel şi conferinţele cu prietenii. Dacă vrei sa suni un număr de telefon, atunci te costă şi te pune sa dai un cont bancar din care să extragă câţiva euro. Atâta timp cât vorbeşti cu prietenii care au şi ei cont, totul e gratuit. O zi bună îţi doresc, Hristos a înviat!

| LeMousiqe a răspuns:

Da,desigur,stai liniştit.winking.
Paşte Fericit.

| AleexNC a răspuns:

Da, este gratuit!winking Numai ca ai ceva optiuni premuim daca alegi alea trebuie sa platesti.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Da, este gratis la fel si convorbirile.
Pa, pa.

| ManStar a răspuns:

Da ma e gratis tot...inafara de sunat pe mobil.