| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am vazut toate filmele laughing spuneti-mi si mie un film fain da care nu la-am vazut.rolling on the floor unu in serial da fain as vrea sa-mi recomandati...mersi

6 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

-Harold & Kumar (1 si 2)- comedie pura...imposibil sa nu mori de ras
-Senseless (1998)- la fel...comedie pe care am vazut-o de vreo 3 ori.

| hândel a răspuns:

Si eu am aceiasi problema. Nu am ce filme sa mai vizionez ca 95% din filmele scoase anual sunt de tras apa peste ele. Am inceput sa revad: Independence Day, Mars attacks, Men in Black, Star Wars, Harry Potter, Titanic, Poseidon, Gladiator, Alian, Predator, Alian & Predator si alte filme bune dar vechi.

| zeDruit a răspuns:

Seriale bune: House MD, Dexter, Stargate, Stargate Atlantis.
Filme bune: patch adams (1998), network (1976), groundhog day (1993), a beautiful mind (2001), the elephant man (1980), across the universe (2007), good will hunting (1997), august rush (2007), license to wed (2007), man of the year (2006) etc.

| redbull a răspuns:

Un serial super fain are 8 sezoane si in jur de 180-190 de episoare, [ scrubs ] sau Entourage ( Anturaj ) asta ii si pe HBO... vizionare placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Operatiunea "I de la Icar""Cineva care sa ma apere"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cel care a pus intrebarea ma refeream la filme in serial da sa le vad pe calc nu la TV

Întrebări recente