| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca toti ati auzit de nunta lui Cristi Borcea cu Alina. Acum intrebarea: ce parere aveti de rochia ei de mireasa? Eu una cred ca nu se potriveste pentru varsta ei, si sunt alte rochii la 500 de euro mult mai frumoase straight face

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Eu unul cred ca nu se potriveste nimic.O fi nunta 1 data in viata, in cazul in care nu divotezi, dar sa dai atatia bani, pentru pereti spoiti cu nu stiu ce diamante, bodyguarzi, mai stiu eu ce feluri de mankare, crapi si alte chestii, cand majoritatea se gandesc ca nu au bani de nunta...
Adica putina decenta nu ar strica, in loc de atata lauda si umflare in pene, ca are bani si sa faca o nunta cu 500-600 de invitati, dodyguarzi si cu ce am zis mai inainte...
Si mireasa aia, a dat 5 carute de bani pentru o rochie de mireasa, infofolita zici ca e turbanu sultanului din Ciudativania-City cand putea sa dea putin pe o rochie sa-i vina frumos...
Ce snobi...

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Cred ca e o mare prostie, si rochia si tot. Cum a zis si "Friend", e adevarat ca doar o data ai nunta si vrei sa fie cat mai speciala si mai frumoasa, dar la ei deja a fost exagerat.Atatia bani cheltuiti degeaba. Dupa parera mea, au facut toata astea mai mult pentru publicitate decat dupa placul lor. Si cum ai spus si tu, exista rochii de o mie de ori mai frumoasa si mai ieftine decat pe care a purtat-o Alina la nunta. Si chiar daca a fost facuta de nu stiu ce mare designer, mie tot nu imi place, absolut deloc.Prea incarcata, prea impopotonata, prea exagerata...Sa nu mai vorbim de par...

| Libelle a răspuns:

Chiar nu auzisem,nu sunt la curent cu astea,dar m-ai facut curioasa si m-am uitatthinking
Nu'mi place rochia. Voalul e prea lung pentru impopotoneala aia, si rochia prea prea pentru gusturile mele.
Dar na, gusturile ei pana la urma.

| no13words a răspuns:

E dea dreptu'...groaznica straight face laughing i pre mare si... parca ii piranda rolling on the floor