| nicoparty a întrebat:

Credeti ca e ok sa-mi serbez ziua intr-un cort in Herastrau?
Ar fi mai marfa decat in club?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Daca e suficient de cald, e foarte frumos! Aer liber, curat... cred ca e mai frumos decat in club...

| monicutsa43 a răspuns:

Pai... mai "marfa" nu ar fi, dar ar fi ceva mai deosebit.Cam toti isi serbeaza ziua de nastere in aceleasi locuri,cu acelasi meniuri, cu acelasi aranjament de sala... cred ca e mai ok sa faci intr-un cort, pentru ca e mai deosebit si plus ca esti in aer liber.Asta e parerea mea, saper sa-ti fie de folos.