| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca insectele de la revista "insecte reale" sunt adevarate?
P. S.:Toata lumea isi da seama ca chestia aia transparenta in care sunt bagate insectele e plastic si nu "rasina artificiala transparenta" :-)

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este plastic, dar sistemul de conservare al insectelor este pe baza de rasina.

3 răspunsuri:
| marwitch a răspuns:

M-am referit la insecte. Sunt reale? In revista asa scrie

| landrover33 a răspuns:

Da, va asigur... Tata e profesor de biologie.el spune ca sunt adevarate doar ca dupa parerea lui erau deja moarte cand le-au conservat din cauza culorii.in fine.

| dmrtr a răspuns:

Buna! insectele din colectia de la degostini sunt false. nu observati ca insectele sunt din plastic pictat. eu am spart scorpionul gigant sa stiu daca dau bani de pomana
JUR!