| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Credeti ca institulul de fizica al pamantului mineet in legatura cu cutremurele?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur nu "mineet" si nici nu cred ca minte. Aparatura lor inregistreaza toate cutremurele si inregistrarile raman si pot fi vazute oricand. Cat despre cutremure viitoare este foarte greu sa faci preziceri corecte, aici cred ca se folosesc mai mult de statistica celor anterioare, de simulari, de asemanari cu altele etc. Numai bine!

| Mist a răspuns:

Pai cred ca da...adica lumea nu prea le da atentie si sau saturat si ei na laughing

Răspuns utilizator avertizat