| marius77 a întrebat:

Credeti ca merita sa imi fac cont pe facebook? Am auzit ca nu e cine stie ce dar vreau sa stiu si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Lokii a răspuns:

Marita! Facebook-ul este un site de socializari. Poti comunica cu prietenii din tara chiar si de peste hotare. Te poti reintalni cu colegi din gimnaziu. Poti sa te joci jocuri superbe pentru. a nu te plictisi. Sa vizualizezi profilul altor persoane.
Este un site foarte bun! In plus are multe aplicati cu lucruri comice despre tine si prietenii tai cum ar fi : Phrases.
Funda, pls?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iti recomand, e destul de naspa si are multe optiuni in el.

| Dash a răspuns:

Eu cred ca merita. In ziua de azi rar mai vezi pe cineva fara cont pe FaceBook.

| cristinna23 a răspuns:

Mie imi place,l-am facut pentru jocuri si chat, e un site mai inghesuit dar cu mai multe facilitati, e tare! daca vrei exploreaza un cont sa vezi cam despre ce e vorba -iti poti pune poze
-le poti comenta e asemanator cu hi5 dar, mult mai dezvoltat.

| shnako a răspuns:

Da, e bun cand te plictisesti sau vrei sa arati prietenilor ceva tongue

| LoveSelena a răspuns:

Da merita faceboook e super am si eu cont

| AngieT a răspuns:

Eu spre ex l-am facut sa nu pierd legatura cu prietenii mei care din anumite motive nu sunt langa mine ci in orase diferite sau tari straine happy poti sa gasesti lumea cu usurinta deci mie personal imi e util happy

| silviu_4058 a răspuns:

Inseamna ca pers care tai zis e retardata. crede-ma, merita

| Andreea_5022 a răspuns:

Nu meritha...eu am avut da nu e cine stie ce mie imi place mai mult pe hi5 si pe TPU sau alte site'uri de socializare in afara de facebook

| DyannaDya a răspuns:

Parerea mea e ca merita.Sunt multe jocuri interesante daca iti place sa te joci.Intrebari despre prietenii tai, ca un fel de adevar si provocarebig grin.Eu am cont si imi place f mult.E diferit de hi5.winkingE mai bun.

| alle182 a răspuns:

Facebook-ul e foarte tare!

| ÖpëиTPU a răspuns:

Daca nuh ai cont pe facebook nuh esthi la "moda" laughing))

| LADYBi2a a răspuns:

Merita! chiar daca in ziua de azi avem mai nou si "shuk@ry" pe fbk. nici nu se compara cu hi5`ul!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placelove struck facebook dar depinde de fiecare incearca si vezi daca iti place happy.

| alexa6808 a răspuns:

Da de ce nu, pentru prieteni si e si distractiv.

| bloodfont a răspuns:

Exact aceeasi parere o aveam si mi-am facut cont pe facebook doar ca sa nu mai trimit poze pe mail sau pe messenger. Odata ce mi-am facut contul mi-am refacut legaturi cu colegi de liceu cu care credeam ca nu voi mai vorbi vreodata. Plus ca la un moment dat devine chiar distractiv. Iti recomand sa incerci.

| princebarbie11 a răspuns:

Nu e greu sa iti faci si dc ti-ar fi greu sa-ti fc?

| Dana_2871 a răspuns:

La inceput s-ar putea sa nu iti placa... dar dupa ce iti faci prieteni si incepi sa vb cu ei pe facebook. nu de mai dezlipesti. sunt jocuri ...ca sa nu te plictisesti. e frumos. mie imi place happy

| Pustiu_5416 a răspuns:

Fa-ti ca eu am si daca e sa ma add la prieteni facebokul meu este "roman david"! happy

| adriana_2245 a răspuns:

Daaaaaaa