| Șttefania a întrebat:

Credeti in extraterestri? Uitati-va va rog http://www.youtube.com/watch?v=t7MSsdrVH80&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Eh.
Nu stiu daca a fost adevarat sau nu faza cu programu, in 77 nu existamlaughing
Dar stiu un singur lucru, daca a fost adevarat sigur nu erau extraterestii, se intampla tot felul de lucruri ciudate in ultima vreme, pasari si pesti ce mor din senin, vrajitoare in mexic, de toate, dar trebuie sa existe o explicatie logica pentru toate astea!

5 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Extraterest stiu de un Dumnezeu? Nu cred... Si app, s-ar putea sa existe si extrateresti pentru ca nu suntem singurii in universul asta imens nu? dar na...

| haiZI a răspuns:

NU cred ca e pe bune.Probabil vreun hacker plictisit.pa

| RMihai a răspuns:

Exista nu astia pe care ii vedem noi la tv in filme si pe net, trebuie sa fi absurd sa nu crezi ca in tot universu asta infinit cu milioane de galaxi nu exista si alte forme de viata

| Sweet111 a răspuns:

E o farsa nu trebuie sa crezi in tot ce arata pe net! happy

| Andragos a răspuns:

Sigur e o glumawinking si daca ar exista sigur n`ar vorbi ei in englezawinking