| AylinS a întrebat:

Credeti in zodii? Ce zodie sunteti si ce "apucaturi" specifice aveti? O seara placuta!

4 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Eu sunt gemeni. despre ei horoscopul general spune ca sunt curiosi si au probleme cu plamanii. astea sunt bifate la mine.

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Da un pic asahappy. Sunt gemeni.Deobicei gemeni sunt fitosi si se cred"superiori"mi se potriveste perfectlaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| PudraDeCiocolata a răspuns:

Da, eu cred in zodii! Sunt zodia Sagetator. Din pacate sunt putin narcisista, fitoasa(mi se spune asta foarte des) nu imi place sa fac ce mi se spune si pentru mine viata inseamna doar distractie si puncthappy!