| duk a întrebat:

Cu ce ma imbrac la nunta? [ajutor]

11 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Daca ne dai si nite detalii cum ar fi: daca esti fata sau baiat, ce varsta ai, de unde cunosti mirii etc poate te putem ajuta. eu intotdeauna optez pentru rochii elegante pana deasupra genunchiului si daca esti baiat un costum cu camasa este cel mai potrivit.

| Shery a răspuns:

Daca esti mireasa in rochie de mireasa. daca esti mire in smoking. daca esti om normal te imbraci cu... te imbracilaughing

| Alii a răspuns:

Pai, depinde:ce esti:, nas...stii tu... fata:o rochita frumoasa sau o fusta si un maieu ceva,, baiat:costum sau niste blugi si un tricou mai eleganttongue

| alecs871 a răspuns:

Treining.

| andreii2 a răspuns:

Cu hainewinking

| cristianpopa a răspuns:

Cu haine de nuntawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mergem la nunta...
Pai daca nu ai o blana de bizon pe tine si un lant de aur 24, cat mai galben la fel ca dintii din gura, sa atarne ca o zgarda de caine, nu te mai duce. Sa nu uiti pantofii albi(murdari de nori, traiesti in Romania), pantaloni stil Elvis cumparati din bazar pe care scrie Dulce&Cabana laughing Niste ochelari imprumutati de la bunici si colorati cu marker, sa fie negruwinking Si cand scoti mana sa curga banii... furati din biserica. Sa nu uiti de camasa. Obligatoriu neagra la gat. Nu, nu. Nu din cauza modelului, ci de la...
Tare nu? Cool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand haine de strada, halatul de baie sau pijamaua nu sint potrivite happy

Răspuns utilizator avertizat
| duk explică:

Sunt baiat