| sexychick_4075 a întrebat:

In ce sa ma imbrac la nunta mea? Sunt mireasa.

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

În rochie de mireasă! :x Dacă nu vrei sau mergi la nuntă doar la primărie deocamdată, poţi alege o rochie mai simplă, normală sau un costumaş. http://www.haine-pe-net.ro/
Îţi poţi alege una de aici, mie-mi plac astea: http://www.miresele.ro/collection_511.html (cred că e un site serios) e frumoasă rochia "Aurorei". Dacă nu, poţi alege de aici: http://www.rochiimireasa.eu/categories/Rochii-Mireasa/

Dacă nu-ţi convine preţul, modelul, culoarea, etc. poţi să mergi la un magazin normal şi să-ţi cumperi sau să-ţi închiriezi o rochie mai simplă şi drăguţă. Pentru bijuterii şi accesorii (coliere, brăţări, inele, tiare(coroniţe), curele), poţi accesa site-ul http://www.ebiju.eu/ iar pentru buchet http://nunta.123flori.ro/......-nasa.html sunt preţuri destul de convenabile la accesorii, deşi rochiile, pentru timpul ăsta "de criză" au preţuri mai ridicate, sunt minunate! Succes, casă de piatră, tot ce îţi doreşti! :*

24 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

In ceva comcod, placut tie la culoarea, aspect...in malluri sau altundeva poti gasi exact ceva pe placul tau!

| anad a răspuns:

Mireasa la 14 ani? Atata spui ca ai la intrebarea a doua. Faci glume pentru a te distra de cei care se straduiesc sa iti raspunda?

| Flav a răspuns:

Aha, acum cateva minute aveai 14 ani si spuneai ca vrei sa te culci cu prietenul tau. Tinand cont de asta, si de nick, care esti de pe aici si vrei circ? Get a life!

| BRG a răspuns:

Și ce pantofi î-ți i-ei?

| EUSIATIT a răspuns:

In costum de baie nu? ce intrebare stupida.hmmm

| Dianna a răspuns:

In pijama laughing)

| Umbra_9400 a răspuns:

Uşurel! Bagaţi biata fată în depresie... Eu îi recomand o cărticică numită "Pinochio", poate trage anumite concluzii.

| nobody_9468 a răspuns:

In mire.

Bafta.

| larrii a răspuns:

Poti merge si dezbracata, nu are nimeni nimic impotriva laughing
daca vrei sa ai ceva pe tine, ia si tu o fata de masa happy

cami
| cami a răspuns:

Mai, pai pentru nunta aia oficializata de voi in spatele blocului, merg si niste pantaloni scurti.

| LittleandLiars a răspuns:

rolling on the floor))

Mireasa in alte intrebari aveai 14 ani si acum esti mireasa rolling on the floor)))

Da ai umor nu glumarolling on the floor)

| OanaG a răspuns:

In costum de baielaughing

| Duhovnicul a răspuns:

Ia si tu o perdea

| dienuk a răspuns:

In pijamale!
si inca nu esti. o sa fii mireasa cand o sa te casatoresti!

| Roxii a răspuns:

Pai daca e ceva mai simplu nu neaparat in rochie de mireasa daca e ceva mai fastuos e ceva logik nu? rochie de mireasa

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns:

Incearca ceva haine, eventual o rochie de mireasa...

| troy a răspuns:

Mersi si tie biencutz@! Paste fericit!

| sexychick_4075 explică:

Da eu am 14 ani si mi-am facut contul acesta pentru ca vroiam sa pun intrebarea aceasta deoarece verisoara mea se casatoreste in iunie si am vrut sa vad ce imi recomandati. Daca aveti niste site-uri cu rochi pentru ca ea este foarte nehotarata si vrea sa isi gaseasca rochia perfecta. Multumesc pentru cei care chiar mi-au oferit ajutor.

| claudia_5323 a răspuns:

In haine laughing

ca doar nu o sa mergi dezbracataarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In rockie de mireasa! e logik!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bani, iti iei rochie de mireasa. Daca nu, poti sa porti si blugi. Ai ramine surprinsa daca ai vedea cite cupluri renunta la costum si rochie de mireasa din lipsa banilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ai niste probleme cu titioaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Search cu google si ai o gramada de site-uri. Uite unul, daca mai vrei poti cauta cu incredere
http://www.karena.ro/