| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot sa " tai" muzica sau un video?

7 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pentru audio - Audacity iar pentru video - Easy Video Splitter. Evident ca sunt mult mai multe programe care fac treaba asta, mie astea mi s-au parut mai usor de utilizat. Succes!

| Bogdanux a răspuns:

Melodiile le poti taia cu audacity, iar video-urile cu windows movie maker happy

| Quiescent a răspuns:

Îți recomand niște programe cu o aplicabilitate foarte largă în domeniul pe care-l reprezintă, și anume:
-Pentru audio: Mp3 Audio Editor.
-Pentru video: Sony Vegas sau Adobe After Effects.

| Vla2xD a răspuns:

Ca sa tai melodii iti trebuie Mp3DirectCut(cauta pe google) iar in legatura cu videoclipurile...n-am ideehappy

| XeLeRoN a răspuns:

Moviemaker :d

| yonutzjo a răspuns:

SONY VEGAS 7 E FREE SI E GRATIS big grin...mi se pare cel mai bun + ca celalalte versiuni se vand la 100$ O.O
Eu iti zic sa il iei pe Sony vegas 7 dar e putin complicat dar sunt tutoriale pe netwinking