| JustMe_2928 a întrebat:

Cu cine a fost Selena Gomez?
am nevoie de raspuns rapid
dau fnditzabig grin

Răspuns Câştigător
| xtina a răspuns:

Cu Nick. Si se zvoneste ca a fost si cu Justin Bieber!
fundita pls :*

16 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Taylor Lautner este iubitul ei

| dulcik a răspuns:

Fosta iubita a lui Nick Jonas si e cu actualul Taylor Lautner

| xSoaked a răspuns:

A fost (si este, aparent) cu nick jonas, dar si cu taylor lautner, insa nu a fost pe bune, l-a folosit pe vietul taylor ca sa ajunga la rob pattinson. intr-un timp se zvonea ca este cu david henrie, colegul de la Wizards of Waverly Place, dar el zice ca sunt "doar prieteni".
si @anonimule, de unde ai scos faza cu adam lambert? el e gay si e cu 10 ani mai mare ca selena laughing

| Mary Marry a răspuns:

Pai cu Nick Jonas si Taylor Lautner eu pe aste ale stiu.Pa

| alexxy_8614 a răspuns:

Cred ca cu nick jonas, daniel samonas, jutine bieber

| ilinca98 a răspuns:

Nick jonas

| iuli a răspuns:

Nick jonas

| eXeDusS a răspuns:

Poti afla tot ce vrei sa stii despre ea pe wikipedia mai exact aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Selena_Gomez :)

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Acum este cu joe jonas.

| kayla a răspuns:

Cred ca cu Nick Jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu prea bine viata ei personala.
dar din cate am citit si auzit, a fost cu taylor lautner(din twilight) si cica a avut o relatie cu adam lambert...deocamdata s-a reintors la vechea ei iubire, nick jonas. dar ea spune ca inca nu este pregatita pentru o relatie in adevaratul sens al cuvantului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nick jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu kevin jonas

| nuamnume_6636 a răspuns:

Taylor lautner

| iulika_5058 a răspuns:

Cu Nick Jonasbig grin